Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Tag polityka - śmieszne filmiki

Kontrola chrześcijańsko-narodowa Kontrola chrześcijańsko-narodowa
Kontrola chrześcijańsko-narodowa
19 stycznia
1561
Obejrzyj
Czasami warto spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość z przymrużeniem oka lub w krzywym zwierciadle. Ta produkcja powinna dość celnie trafić w powyższy kanon. Zapraszamy do oglądania!
Demokracja po ukraińsku Demokracja po ukraińsku
Demokracja po ukraińsku
14 grudnia 2015
1447
Obejrzyj
Jeżeli myśleliście, że polska polityka wyczerpuje limit absurdów, to znaczy, że nie zdarzyło wam się oglądać, jak rozwiązują problemy ukraińscy politycy. Przed wami krótka prezentacja. Zapraszamy.
You Shall Not Pass! - historia prawdziwa You Shall Not Pass! - historia prawdziwa
You Shall Not Pass! - historia prawdziwa
11 września 2015
1302
Obejrzyj
Z pewnością znaczna większość z was oglądała Władcę Pierścieni i kojarzy scenę, w której Gandalf staje naprzeciw Balroga i wypowiada kultową już sentencję "You Shall Not Pass!". Tym razem MC Grzesio odnalazł...
10 mitów na temat nazistów 10 mitów na temat nazistów
10 mitów na temat nazistów
29 sierpnia 2015
1411
Obejrzyj
Przez wielu historyków ideologia nazistowska, tuż obok komunizmu, uznawana jest za tę, która doprowadziła do największych ludobójstw w historii świata. Naziści zostali okryci mgłą ponurej tajemnicy i powstało wiele...
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
18 lipca 2015
3910
Obejrzyj
Walka z dopalaczami ruszyła na dobre. Jednym z elementów tej walki jest właśnie ten spot. Jest tak słaby, że podczas jego oglądania nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Przemówienie Merkel i Tsipras'a Przemówienie Merkel i Tsipras'a
Przemówienie Merkel i Tsipras'a
6 lipca 2015
904
Obejrzyj
Ostatnim razem na celownik trafił Vladimir Putin. Teraz przyszła kolej na panią Merkel oraz greckiego polityka Aleksisa Tsiprasa. Jak wyglądało by ich wspólne wystąpienie gdyby żadne nie chciało rozpocząć lub...
Tymczasem w budce suflera Tymczasem w budce suflera
Tymczasem w budce suflera
28 maja 2015
2124
Obejrzyj
Wybory, wybory i po wyborach. Burza w internecie jednak nie milknie. Tym razem zarejestrowano nagranie z wnętrza "budki suflera" byłego już prezydenta. Zachęcamy do obejrzenia!
Wizyta Putina Wizyta Putina
Wizyta Putina
18 maja 2015
2788
Obejrzyj
Jak Donald Tusk radzi sobie na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej? Kilka znanych kabaretów postanowiło połączyć siły i przedstawić wspólną wersję odpowiedzi na te pytanie. Zachęcamy do obejrzenia!
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
12 maja 2015
1880
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
Geniusz House of Cards Geniusz House of Cards
Geniusz House of Cards
12 maja 2015
1139
Obejrzyj
Każdy serialowy fan obejrzał już "House of Cards" lub ma tę pozycję na liście "Do obejrzenia". Produkcja zaskakuje i wciąga widza, ale przede wszystkim bardzo wysoko umieszcza poprzeczkę dla innych seriali. Oto kilka z...
Oryginalne przemówienie Putina Oryginalne przemówienie Putina
Oryginalne przemówienie Putina
11 maja 2015
2381
Obejrzyj
Ostatnie przemówienie Władimira Putina obiegło już chyba cały świat i poruszyło serca milionów, nie tylko Rosjan. Oto relacja z jego wystąpienia i nagranie jego kwiecistej przemowy. Sprawdźcie sami!
Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie
Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie
19 kwietnia 2015
1553
Obejrzyj
Po programie z udziałem Pani Bożeny Dykiel zawrzało w internecie. Z całą pewnością nikt nie spodziewał się tak mocnych słów z jej strony, a w szczególności jej rozmówcy i prowadzący. Obejrzyjcie i oceńcie sami!
Parodia znanych polityków Parodia znanych polityków
Parodia znanych polityków
23 marca 2015
1441
Obejrzyj
Popularne osoby z krajowej sceny politycznej, ukazane w krzywym zwierciadle. Jak wiemy, w każdym żarcie jest trochę prawdy, tutaj jest ona szczególnie dostrzegalna. Sprawdźcie i oceńcie sami! Rozpoznaliście wszystkich...
Kompilacja wpadek Kompilacja wpadek
Kompilacja wpadek
14 marca 2015
1919
Obejrzyj
Podobno każdy polityk powinien być rozważny i posiadać nerwy ze stali. W tym filmiku zobaczycie, że nie zawsze się to sprawdza. Jako bonus kilka akcji z ważnymi osobami pośrednio powiązanymi ze światem polityki.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
27 stycznia 2015
4158
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Kochamy Polskę 21 Kochamy Polskę 21
Kochamy Polskę 21
26 stycznia 2015
3092
Obejrzyj
Trudno nie kochać Polski, a już zwłaszcza kiedy zobaczy się kolejną, genialną kompilację z naszymi "osiągnięciami". Zresztą przekonajcie się sami.