Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Tag polityka - śmieszne filmiki

You Shall Not Pass! - historia prawdziwa You Shall Not Pass! - historia prawdziwa
You Shall Not Pass! - historia prawdziwa
11 września
1255
Obejrzyj
Z pewnością znaczna większość z was oglądała Władcę Pierścieni i kojarzy scenę, w której Gandalf staje naprzeciw Balroga i wypowiada kultową już sentencję "You Shall Not Pass!". Tym razem MC Grzesio odnalazł...
10 mitów na temat nazistów 10 mitów na temat nazistów
10 mitów na temat nazistów
29 sierpnia
1328
Obejrzyj
Przez wielu historyków ideologia nazistowska, tuż obok komunizmu, uznawana jest za tę, która doprowadziła do największych ludobójstw w historii świata. Naziści zostali okryci mgłą ponurej tajemnicy i powstało wiele...
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
18 lipca
3833
Obejrzyj
Walka z dopalaczami ruszyła na dobre. Jednym z elementów tej walki jest właśnie ten spot. Jest tak słaby, że podczas jego oglądania nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Przemówienie Merkel i Tsipras'a Przemówienie Merkel i Tsipras'a
Przemówienie Merkel i Tsipras'a
6 lipca
842
Obejrzyj
Ostatnim razem na celownik trafił Vladimir Putin. Teraz przyszła kolej na panią Merkel oraz greckiego polityka Aleksisa Tsiprasa. Jak wyglądało by ich wspólne wystąpienie gdyby żadne nie chciało rozpocząć lub...
Tymczasem w budce suflera Tymczasem w budce suflera
Tymczasem w budce suflera
28 maja
2049
Obejrzyj
Wybory, wybory i po wyborach. Burza w internecie jednak nie milknie. Tym razem zarejestrowano nagranie z wnętrza "budki suflera" byłego już prezydenta. Zachęcamy do obejrzenia!
Wizyta Putina Wizyta Putina
Wizyta Putina
18 maja
2497
Obejrzyj
Jak Donald Tusk radzi sobie na stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej? Kilka znanych kabaretów postanowiło połączyć siły i przedstawić wspólną wersję odpowiedzi na te pytanie. Zachęcamy do obejrzenia!
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
12 maja
1835
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
Geniusz House of Cards Geniusz House of Cards
Geniusz House of Cards
12 maja
1063
Obejrzyj
Każdy serialowy fan obejrzał już "House of Cards" lub ma tę pozycję na liście "Do obejrzenia". Produkcja zaskakuje i wciąga widza, ale przede wszystkim bardzo wysoko umieszcza poprzeczkę dla innych seriali. Oto kilka z...
Oryginalne przemówienie Putina Oryginalne przemówienie Putina
Oryginalne przemówienie Putina
11 maja
2227
Obejrzyj
Ostatnie przemówienie Władimira Putina obiegło już chyba cały świat i poruszyło serca milionów, nie tylko Rosjan. Oto relacja z jego wystąpienia i nagranie jego kwiecistej przemowy. Sprawdźcie sami!
Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie
Mocne słowa Bożeny Dykiel o aktualnym rządzie
19 kwietnia
1500
Obejrzyj
Po programie z udziałem Pani Bożeny Dykiel zawrzało w internecie. Z całą pewnością nikt nie spodziewał się tak mocnych słów z jej strony, a w szczególności jej rozmówcy i prowadzący. Obejrzyjcie i oceńcie sami!
Parodia znanych polityków Parodia znanych polityków
Parodia znanych polityków
23 marca
1380
Obejrzyj
Popularne osoby z krajowej sceny politycznej, ukazane w krzywym zwierciadle. Jak wiemy, w każdym żarcie jest trochę prawdy, tutaj jest ona szczególnie dostrzegalna. Sprawdźcie i oceńcie sami! Rozpoznaliście wszystkich...
Kompilacja wpadek Kompilacja wpadek
Kompilacja wpadek
14 marca
1848
Obejrzyj
Podobno każdy polityk powinien być rozważny i posiadać nerwy ze stali. W tym filmiku zobaczycie, że nie zawsze się to sprawdza. Jako bonus kilka akcji z ważnymi osobami pośrednio powiązanymi ze światem polityki.
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
Meksyk ma bekę z sytuacji w Polsce
27 stycznia
4044
Obejrzyj
W dobie internetu każdy ma dostęp wszelkich informacji. Dlatego dość szybko doszły do Meksykanów słuchy o osiągnięciach Tuska, który został prawdziwym królem emigracji.
Kochamy Polskę 21 Kochamy Polskę 21
Kochamy Polskę 21
26 stycznia
3052
Obejrzyj
Trudno nie kochać Polski, a już zwłaszcza kiedy zobaczy się kolejną, genialną kompilację z naszymi "osiągnięciami". Zresztą przekonajcie się sami.
Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta
Stanisław Lesisz - Wiersz kombatanta
17 grudnia 2014
1929
Obejrzyj
13 grudnia odbył się polityczny marsz w Warszawie. Nie będziemy wnikać w aspekt polityczny, ale przedstawiamy Wam wiersz polskiego kombatanta, wyrecytowany właśnie podczas tego marszu!
Najlepsza kandydatka na burmistrza - druga tura Najlepsza kandydatka na burmistrza - druga tura
Najlepsza kandydatka na burmistrza - druga tura
25 listopada 2014
1406
Obejrzyj
Kto by pomyślał, że zwykły filmik na Youtubie może sprawić, że ktoś przejdzie do drugiej tury wyborów! Nasza ukochana [url=http://www.filmiki.jeja.pl/24257,najlepsza-kandydatka-na-burmistrza.html]kandydatka na...