Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Tag szwagier - śmieszne filmiki

Szwagry: Zabawne historie #7 Szwagry: Zabawne historie #7
Szwagry: Zabawne historie #7
23 listopada
1226
Obejrzyj
Najnowsza porcja przygód najbardziej znanych, polskich szwagrów. Na takie genialne pomysły wpadł Antek i ekipa? Z jakim wyzwaniem przyszło mu się mierzyć tym razem? Przekonajcie się samie!
Dzień Niepodległości u Szwagra Dzień Niepodległości u Szwagra
Dzień Niepodległości u Szwagra
9 listopada
5582
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra, który jak się okazuje pije wódkę w samotności. Nie mogąc na to pozwolić dołącza do niego i poznaje historię "Dnia Niepodległości" według Szwagra. Obejrzyjcie koniecznie!
Szwagry: teściowa Szwagry: teściowa
Szwagry: teściowa
20 października
7633
Obejrzyj
Szwagry po raz kolejny stają naprzeciw nietypowej sytuacji i radzą sobie z nią w jeszcze mocniej pokręcony sposób, czyli jak na Szwagrów przystało. Tym razem w przygodę zamieszana jest teściowa.
Piłka nożna Piłka nożna "u Szwagra"
Piłka nożna "u Szwagra"
4 października
5709
Obejrzyj
Antek postanowił obejrzeć mecz polskiej reprezentacji i poczynił w tym kierunku pierwsze przygotowania. Niestety, jak to w przypadku Szwagrów, tak i tym razem musieli się oni zmierzyć z całą serią problemów. Jak sobie...
Szwagry: zdrada Szwagry: zdrada
Szwagry: zdrada
27 września
7359
Obejrzyj
Antek przyszedł do szwagra z poważnym zmartwieniem. Podejrzewał swoją żonę o zdradę, a wszystko przez jej tajemnicze zniknięcie i niejednoznacznego SMSa. Jak z tą sytuacją poradziły sobie Szwagry? Sprawdźcie...
Obsesja Obsesja "u Szwagra"
Obsesja "u Szwagra"
15 września
6263
Obejrzyj
Antek i ekipa także wrócili już z wakacji i najwidoczniej mają zamiar otworzyć jesienny sezon na pełnych obrotach. Tym razem szwagier musiał pomóc rozwiązać łóżkowy problem i poradzili sobie z tym wprost "tanecznie".
Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
25 sierpnia
7304
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.
Szwagry: Zabawne historie #3 Szwagry: Zabawne historie #3
Szwagry: Zabawne historie #3
28 lipca
8719
Obejrzyj
Najnowsza część przygód Szwagrów. Tym razem głodny Antek zostaje zaproszony na obiad przez uroczą dziewczynę. Z zaproszenia oczywiście korzysta, a na miejscu spotyka go ogromna niespodzianka.
Szwagier shot: Telefon Szwagier shot: Telefon
Szwagier shot: Telefon
20 lipca
6958
Obejrzyj
Żona Antka przestała odbierać telefony, więc ten podejrzewał, że mogła go zdradzać. Przy szwagrze zadzwonił raz jeszcze i najwidoczniej zastał żonę w bardzo nietypowej sytuacji. Sprawdźcie sami!
Parówka Parówka "u Szwagra"
Parówka "u Szwagra"
13 lipca
12111
Obejrzyj
Szwagry po raz kolejny muszą zmierzyć się z codziennymi problemami. Tym razem głodny Antek trafia do szwagra w poszukiwaniu jedzenia. Daje to też początek dość nietypowej przygodzie z "parówką". Sprawdźcie sami!
Szwagier shot: Olej Szwagier shot: Olej
Szwagier shot: Olej
8 lipca
6387
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Żona wysłała Antka po olej, ale ten zniknął bez śladu. Kobieta od razu wiedziała gdzie go szukać i co może tam zastać. Sprawdźcie sami!
Szwagry: Zabawne historie #2 Szwagry: Zabawne historie #2
Szwagry: Zabawne historie #2
24 czerwca
7191
Obejrzyj
Najnowszy odcinek przygód Szwagrów. Tym razem mamy okazję poznać historię małżeńskich perypetii Antka oraz budowy latryny. Widać, że chłopaki są w formie i mamy nadzieję, że nie zabraknie im pomysłów.
Szwagry: bar Szwagry: bar
Szwagry: bar
8 czerwca
8354
Obejrzyj
Szwagry i najnowszy odcinek ich przygód. Temat przewodni to oczywiście alkohol oraz przygody, jakie mogą nas spotkać kiedy lekko przesadzimy z jego ilością. Jak tym razem poradzili sobie nasi bohaterzy? Sprawdźcie sami!
Szwagier shot: Osioł Szwagier shot: Osioł
Szwagier shot: Osioł
1 czerwca
6536
Obejrzyj
Jak szwagier radzi sobie z kobietami, skoro mieszka w wiosce, w której nie można nawet zrobić zakupów? Pomaga mu w tym stara oślica... ale nie w taki sposób, jaki większości przyszedł do głowy.
Szwagry: Zabawne historie #1 Szwagry: Zabawne historie #1
Szwagry: Zabawne historie #1
27 maja
5886
Obejrzyj
Szwagry startują ze swoją nową serią. Chociaż widać wyraźne inspiracje "popularnymi" programami telewizyjnymi, to taka wersja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Przed wami pierwszy odcinek serialu "Zabawne historie".
Szwagier shot: Płeć Szwagier shot: Płeć
Szwagier shot: Płeć
17 maja
6456
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Tym razem muszą zmierzyć się ze wstrząsającą wiadomością dotyczącą zmiany płci. Kto zmienia płeć i jaka była na to reakcja? Sprawdźcie sami!