Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Tag szwagier - śmieszne filmiki

Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
25 sierpnia
1691
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.
Szwagry: Zabawne historie #3 Szwagry: Zabawne historie #3
Szwagry: Zabawne historie #3
28 lipca
5425
Obejrzyj
Najnowsza część przygód Szwagrów. Tym razem głodny Antek zostaje zaproszony na obiad przez uroczą dziewczynę. Z zaproszenia oczywiście korzysta, a na miejscu spotyka go ogromna niespodzianka.
Szwagier shot: Telefon Szwagier shot: Telefon
Szwagier shot: Telefon
20 lipca
3866
Obejrzyj
Żona Antka przestała odbierać telefony, więc ten podejrzewał, że mogła go zdradzać. Przy szwagrze zadzwonił raz jeszcze i najwidoczniej zastał żonę w bardzo nietypowej sytuacji. Sprawdźcie sami!
Parówka Parówka "u Szwagra"
Parówka "u Szwagra"
13 lipca
6533
Obejrzyj
Szwagry po raz kolejny muszą zmierzyć się z codziennymi problemami. Tym razem głodny Antek trafia do szwagra w poszukiwaniu jedzenia. Daje to też początek dość nietypowej przygodzie z "parówką". Sprawdźcie sami!
Szwagier shot: Olej Szwagier shot: Olej
Szwagier shot: Olej
8 lipca
3721
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Żona wysłała Antka po olej, ale ten zniknął bez śladu. Kobieta od razu wiedziała gdzie go szukać i co może tam zastać. Sprawdźcie sami!
Szwagry: Zabawne historie #2 Szwagry: Zabawne historie #2
Szwagry: Zabawne historie #2
24 czerwca
5014
Obejrzyj
Najnowszy odcinek przygód Szwagrów. Tym razem mamy okazję poznać historię małżeńskich perypetii Antka oraz budowy latryny. Widać, że chłopaki są w formie i mamy nadzieję, że nie zabraknie im pomysłów.
Szwagry: bar Szwagry: bar
Szwagry: bar
8 czerwca
5736
Obejrzyj
Szwagry i najnowszy odcinek ich przygód. Temat przewodni to oczywiście alkohol oraz przygody, jakie mogą nas spotkać kiedy lekko przesadzimy z jego ilością. Jak tym razem poradzili sobie nasi bohaterzy? Sprawdźcie sami!
Szwagier shot: Osioł Szwagier shot: Osioł
Szwagier shot: Osioł
1 czerwca
4540
Obejrzyj
Jak szwagier radzi sobie z kobietami, skoro mieszka w wiosce, w której nie można nawet zrobić zakupów? Pomaga mu w tym stara oślica... ale nie w taki sposób, jaki większości przyszedł do głowy.
Szwagry: Zabawne historie #1 Szwagry: Zabawne historie #1
Szwagry: Zabawne historie #1
27 maja
4611
Obejrzyj
Szwagry startują ze swoją nową serią. Chociaż widać wyraźne inspiracje "popularnymi" programami telewizyjnymi, to taka wersja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Przed wami pierwszy odcinek serialu "Zabawne historie".
Szwagier shot: Płeć Szwagier shot: Płeć
Szwagier shot: Płeć
17 maja
5216
Obejrzyj
Szwagry nie próżnują... Oto ich najnowsza produkcja. Tym razem muszą zmierzyć się ze wstrząsającą wiadomością dotyczącą zmiany płci. Kto zmienia płeć i jaka była na to reakcja? Sprawdźcie sami!
Cisza wyborcza Cisza wyborcza "u Szwagra"
Cisza wyborcza "u Szwagra"
11 maja
4654
Obejrzyj
Jak wyglądał dzień poprzedzający wybory prezydenckie u popularnych Szwagrów? Na czym skupiały się rozmowy i czym kierowali się przy wyborze nasi bohaterzy? Odpowiedź na te i na kilka innych pytań znajdziecie w tym...
Szwagier shot: Numerek Szwagier shot: Numerek
Szwagier shot: Numerek
26 kwietnia
5475
Obejrzyj
Szwagry i ich najnowszy shot. Czego się spodziewać? Specjalności szwagrów, czyli klasycznego żartu w nowej, "video" odsłonie! Pamiętajcie, że czasami są pytania, na które lepiej nie znać odpowiedzi.
Szpieg Szpieg "u Szwagra"
Szpieg "u Szwagra"
20 kwietnia
5488
Obejrzyj
Szwagry podczas wspólnego spotkania przerobili cały temat związany z polskimi militariami oraz sposobem na uniknięcie służby wojskowej. Do tego, bez większego wysiłku zdemaskowali amerykańskiego szpiega. Zachęcamy do...
Szwagry: Łoś Szwagry: Łoś
Szwagry: Łoś
12 kwietnia
5018
Obejrzyj
Szwagry rozpoczęły właśnie sezon polowań. Pierwsze z nich zakończyło się ogromnym sukcesem. Co udało im się upolować? Jaki jest najlepszy sposób na udane polowanie? Sprawdźcie sami!
Musical Musical "u Szwagra"
Musical "u Szwagra"
6 kwietnia
5415
Obejrzyj
Tuż przed świętami Wielkiej Nocy Szwagier rozbija ostatnią szwagrówkę... Nietypowy odcinek, bo odcinek śpiewany.
Suczy Dzień Suczy Dzień "u Szwagra"
Suczy Dzień "u Szwagra"
1 marca
7066
Obejrzyj
Antek przychodzi do Szwagra z problemem. Okazuję się że Szwagier też ma problem. Problemy zaczynają się mnożyć.